KONFERENCJA STRATEGIA LEAN

20 Opublikowane przez - 01/11/2016 - wydarzenia

strategia_lean_1

„Strategia Lean. Bo w wielkich firmach ludzie nie mogą doczekać się poniedziałków” – ta myśl przewodnia będzie towarzyszyła konferencji, która już 29 listopada w Warszawie zgromadzi praktyków ciągłego doskonalenia i przywódców wielkich, odnoszących sukcesy organizacji.
„Wierzymy, że wielcy przywódcy potrafią zdobywać pracowników, aby ci zdobywali klientów. Właśnie dlatego organizujemy pierwszą w Polsce konferencję Strategia Lean” — mówi Radosław Drzewiecki, partner zarządzający firmy Leanpassion.

 5 patologii biznesowych

W programie zaplanowanego na 29 listopada wydarzenia, znalazły się case studies z firm produkcyjnych i usługowych; przedstawią je praktycy biznesu. Zaplanowano również debatę na temat wielkiej piątki patologii biznesowych:

1. 95% menedżerów nie zna misji i wizji firmy.
2. Jedynie 18% ludzi odczuwa satysfakcję z pracy.
3. 80% procesów nigdy nie zostało zmierzonych.
4. Ponad 90% liderów improwizuje w pracy.
5. Doskonalenie „spowalnia” biznes.

General Manager w Amway SSC, Wojciech Karpiński, przedstawi swoje doświadczenia dotyczące budowania zaangażowania ludzi od pierwszego dnia transformacji. Karpiński jest promotorem lean i pasjonatem zarządzania zmianą. Zanim w 2015 r. związał się z Amway SSC, przez 10 lat pracował w Infosys BPO, zdobywając doświadczenia przywódcze w różnych obszarach, głównie finansów, obsługi zamówień, relacji z klientami oraz rozwoju biznesu.

Przywództwo i efektywność w sprzedaży

Maciej Włodarczyk, prezes Grupy Iglotex, opowie, jak pracownicy podnieśli produktywność o 25%, dzięki wpływowi na własną pracę, rozwojowi, właściwej atmosferze oraz standardom przywództwa.

Z kolei Sebastian Szymanek, członek zarządu Polpharma SA, wyjaśni, jak polska firma zdołała pokonać światowych gigantów i dzięki efektywności sił sprzedażowych, mogła stać się liderem krajowego rynku.

Połączenie pracy ludzi i robotów

Radosław Drzewiecki przestawi między innymi pięć kroków Strategii Lean, czyli autorskiego podejścia do transformacji organizacji, a Krzysztof Sławiński, dyrektor produkcji w ASSA ABLOY Mercor Doors — udowodni, że symbioza ludzi i robotów jest możliwa. Jego doświadczenia w sektorze produkcji wskazują, że właściwa kultura organizacyjna sprzyja kooperacji pracowników z aplikacjami opartymi na pracy robotów.

To niektóre z tematów, które zostaną podjęte podczas konferencji. Łącznie wystąpi w niej 10 praktyków biznesu i zaprezentowanych zostanie 8 case studies.

Cena za udział w tym wydarzeniu to 499 zł. Szczegółowa agenda oraz formularz rejestracyjny znajdują się pod adresem www.konferencja.leanpassion.pl.

Kiedy: wtorek, 29 listopada 2016, początek o g. 8.30

Gdzie: Airport Hotel Okęcie, ul. 17 Stycznia 24, Warszawa

Facebooktwitterlinkedin