O nas

1_ksiazki
PROCESOWCY.PL to pierwszy w Polsce serwis internetowy poświęcony tematyce szeroko pojętego zarządzania procesami biznesowymi. Początki naszej działalności sięgają roku 2009.

Początkowo jako grupa pasjonatów za cel postanowiliśmy sobie wymianę wiedzy dotyczącej zarządzania procesami pomiędzy naszymi czytelnikami – głównie poprzez publikowanie artykułów.

progress-report(1)
W 2010 roku przeprowadziliśmy pierwszą edycję badania dojrzałości procesowej organizacji działających w Polsce. Raport podsumowujący badanie spotkał się z tak dobrym odbiorem, że przez kolejne lata skupiliśmy się przede wszystkim na działalności badawczej – realizując kolejne edycje badania dojrzałości procesowej oraz inne inicjatywy badawcze, również komercyjne, dla konkretnych branż i konkretnych organizacji.

3_inspiracje
Skupienie się na działalności badawczej sprawiło, że zaniedbaliśmy nasz pierwotny cel związany z dzieleniem się wiedzą. Dlatego w roku 2016 powróciliśmy do korzeni i ponownie zaczynamy inspirować naszych czytelników poprzez publikowanie artykułów oraz odnośników do ciekawych publikacji. Równocześnie kontynuujemy działalność badawczą – chcemy pozostać najbardziej uznanym ośrodkiem opiniotwórczym w dziedzinie zarządzania procesami w Polsce.

4_doradztwo
Chcemy inspirować nie tylko naszych poszczególnych czytelników, ale również organizacje przez nich reprezentowane. W związku z tym od 2016 roku przygotowaliśmy propozycję tego, jak możemy pomagać firmom i instytucjom. Nie działamy jak firmy doradcze. Wyróżnia nas przede wszystkim pokora. Staramy się nie doradzać, a inspirować. Jeszcze jednym wyróżnikiem jest to, że to zazwyczaj Klient decyduje o tym ile chce zapłacić za naszą pracę – na podstawie wartości, jaką wnosimy do organizacji.