STRATEGIA LEAN

8 Opublikowane przez - 06/11/2018 - inspiracje procesowe, wydarzenia

Dlaczego w wielkich firmach pracownicy nie mogą doczekać się poniedziałków? Na to pytanie postarają się odpowiedzieć organizatorzy IV konferencji STRATEGIA LEAN, która odbędzie się 20 XI 2018r. w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie.

W ramach otwarcia konferencji Radek Drzewiecki przytoczy wyniki najnowszego Ogólnopolskiego Badania Satysfakcji z Pracy. Wnioski z badania z pewnością będą dobrym punktem odniesienia dla debaty, podczas której zaproszeni eksperci będą dyskutować o tym, dlaczego tylko 26% transformacji kończy się sukcesem.

Gość specjalny konferencji, Klaus Petersen, opowie o tym, jak skutecznie zaplanować i przeprowadzić zmianę w 100 zakładach produkcyjnych na całym świecie.

Podczas konferencji swoimi doświadczeniami płynącymi z transformacji strategicznych podzielą się również managerowie z takich form jak: Consolis Group, Amway Business Centre Europe, Infosys Poland Łódź Delivery Center, York, EMC Instytut Medyczny, Wavin czy mLeasing. Uczestnicy będą mogli posłuchać o sukcesach tych firm, jak również o błędach i wyniesionych z nich lekcjach.

Wydarzenie będzie też okazją do porozmawiania o pierwszej w Polsce publikacji o Lean w ujęciu strategicznym – książce autorstwa Radka Drzewieckiego „Strategia Lean, bo w wielkich firmach ludzie nie mogą doczekać się poniedziałków”.

Bilety na konferencję do kupienia na stronie https://konferencja.leanpassion.pl

 

 

Facebooktwitterlinkedin