Project Description

PROCESOWCY.PL PARTNEREM TEGOROCZNEGO PROCESS EXCELLENCE EUROPE

Process Excellence Europe jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem kierowanym do liderów odpowiedzialnych za skuteczne transformacje i doskonałość operacyjną swoich organizacji. Podczas konferencji praktycy z wieloletnim doświadczeniem (z różnych branż) przedstawiają case studies i uczestniczą w wielu dyskusjach łączących zagadnienia dotyczące ciągłego doskonalenia, zarządzania zmianą i transformacji cyfrowej.

Klienci w dzisiejszych czasach ewoluują szybciej, niż firmy i nie zamierzają zwolnić. Są coraz bardziej wymagający. Zarówno klienci zewnętrzni, jak i wewnętrzni oczekują doskonałości operacyjnej, oczekują spersonalizowanych produktów, spersonalizowanego podejścia, spersonalizowanych procesów. Dostosowanie się do tego hiperkonkurencyjnego otoczenia i utrzymanie pozycji rynkowej wymaga od funkcjonujących w dzisiejszych czasach organizacji zwinności, skuteczności, innowacyjności, ale również zrównoważonego rozwoju.

Posłuchaj jaka jest droga do doskonałości operacyjnej takich firm jak Nike, Arla Foods, Adidas, Uber, Google, Santander, Zalando i wiele innych – weź udział w konferencji Process Excellence w Amsterdamie, w dniach 23-25 ​​października 2017 roku.

Specjalna zniżka dla społeczności PROCESOWCY.PL – kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej.